Stare po nowemu, czyli 4 przedmioty, których nie powinieneś wyrzucać

By on 05.05.2015 in Aranżacje, Dekoracja, Dodatki, Inne

Stare po nowemu, czyli 4 przedmioty, których nie powinieneś wyrzucać

Jesteś przed czy po wiosennych porządkach? Mówi się, że ludzie dzielą się na przechowujących oraz wyrzucających. Dzisiejszy tekst będzie dla osób należących do tej drugiej kategorii. Przedstawiamy listę rzeczy, które warto zostawić, aby następnie stworzyć z nich cos nowego.

Skrzynki, – jeśli posiadasz balkon, taras, działkę lub ogród to zdecydowanie powinieneś wykorzystać skrzynki do aranżacji tych przestrzeni. Skrzynki mogą stanowić piękne tło dla donic z kwiatami. W mieszkaniu natomiast świetnie sprawdzą się, jako pojemniki na książki lub stylowe półki przymocowane do ściany.

imagesSerwetki – czy w Twojej komodzie piętrzą się stosy różnorodnych serwetek? Zrób z nich użytek wykonując przepiękne przedmioty techniką decupage. Tym sposobem możesz stworzyć oryginalne pojemniki, skrzynki, prezenty dla najbliższych lub detale dekoracyjne do Twojego domu. Do ich wykonania wystarczą drewniany element, serwetki i lakier (zobacz tu)

Pudełka po jajkach – jeżeli sąsiedzi denerwują cię głośnym stykaniem, oglądaniem telewizji lub po prostu Ty lubisz śpiewać bądź grasz na instrumencie, za pomocą pudełek po jajkach możesz z łatwością wygłuszyć pomieszczenie. Dzięki temu będziesz mógł żyć w harmonii z resztą osób w swoim bloku. Nie musisz również wydawać dużej ilości pieniędzy na specjalne gąbki tłumiące.

Pudełka po zapałkach – przy pomocy tych niewielkich przedmiotów, możesz stworzyć wiele dekoracji i ozdób, które uświetnią uroczystości takie jak np. święta Bożego Narodzenia poprzez wykonanie kalendarza adwentowego. Dodatkowo możesz również stworzyć wiele innych drobiazgów, które efektownie podkreślą styl Twojego wnętrza. Mogą być to np. małe mebelki, czy też ekspozycje biżuterii.

 

 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *