Krótkie porady: 8 rzeczy, jakie powinny znaleźć się na Twojej działce cz.2

By on 15.05.2015 in Inne, Ogród, Pielęgnacja

Krótkie porady: 8 rzeczy, jakie powinny znaleźć się na Twojej działce cz.2

Dziś wracamy do tematu działek i naszego niezbędnika ( cz I dostępna jest tu). Sprawdź co jeszcze powinieneś wpisać na listę zakupów.

Parasole – idealna pogoda może zepsuć się w każdej chwili, dlatego posiadanie parasoli uchroni cię przed koniecznością moknięcia przy letniej mżawce, Jest to także świetne zabezpieczenie przed ostrym słońcem podczas upałów. Pod parasolem możesz urządzić imsummer-577240_1280prezę z grillowaniem dla znajomych, mając pewność, że nikogo nie złapie deszcz w razie oberwania chmury.

Grill – nieodzowny element weekendowego odpoczynku. Niezależnie od tego czy masz działkę, czy ogród, porządni grill powinien stać się jego elementem. Powala na przygotowanie potraw na przyjęcie. Jest świetną okazją do spotkania ze znajomymi lub rodziną. Warto pomyśleć o stacjonarny, grillu podmurowywanym, który jest wygody w obsłudze i prosty do wykonania.

Meble ogrodowe – projektując działkę marzeń, na pewno przychodzi chwila, w którym myślimy nad jego ostateczną aranżacją. Wówczas należy się także zastanowić nad wyborem mebli. W ofercie wielu sklepów mamy setki modeli zarówno z drewna jak i z innych tworzyw. W tym wypadku każdy znajdzie coś dla siebie. Trwałe meble ogrodowe powinny być lekkie i łatwe w czyszczeniu. Najlepiej by można je było z łatwością schować w schowku lub altance.

Dmuchawa do liści – urządzenie przydatne zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym oraz wczesną wiosną. Dzięki jego zastosowaniu możesz w kilka chwil uprzątnąć teren działki czy też ogrodu, pozbywając się liści i różnego rodzaju śmieci. Takie urządzenie po ukończonej pracy możesz wstawić do atlanty – zajmuje niewiele miejsca więc na pewno znajdziesz na nie jakiś kąt.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *