To Ty wybierz produkty, które za niską cenę upiększą Twoje wnętrza

By on 29.04.2013 in Inne

To Ty wybierz produkty, które za niską cenę upiększą Twoje wnętrza

leroy merlinCzy zdarzyła Ci się taka sytuacji, w której wchodzisz do sklepu i widzisz te wszystkie przecenione produkty… które Cię nie interesują? Wszystkie, tylko nie te, które zamierzasz kupić? No cóż, mi taka sytuacja zdarza się nad wyraz często. Są jednak promocje, w których to my możemy zdecydować, jaki produkt zostanie przeceniony. Zainteresowani? Bo to do sedna.

Ostatnio spotkałam się niezwykle przyjemną dla mnie promocją sklepu Leroy Merlin.  Akcja nosi nazwę „Głosuj na Produkt tygodnia”.  Polega ona na tym, iż w każdym tygodniu zostaje przedstawionych 6 nowych produktów, na które klienci mogą głosować. Produkt, który otrzyma najwięcej głosów w następnym tygodniu zostanie przeceniony o daną przez organizatora kwotę. Jest to niezwykle ciekawy sposób na promocję, gdyż każdego tygodnia mamy do wyboru produkty z różnych obszarów wyposażenia i budowy domu (dekoracje, meble ogrodowe, budowa, wyposażenie łazienki itd). Tym samym istnieje duża możliwość, że co 7 dni znajdziemy interesujący nas produkt w wyjątkowo niskiej cenie. Każde kolejne 6 nowych produktów pojawia się w poniedziałek o 00:00 i znika w niedzielę o 24:00. Głosować można w dowolny dzień tygodnia na stronie sklepu Leroy Merlin (ważny jest fakt, że można głosować jedynie raz  w tygodniu na jeden z prezentowanych produktów), a zwycięski towar tygodnia w ilości niehurtowej będzie można zakupić w sklepie internetowym. Aby obserwować i być na bieżąco z wynikami, należy zapisać się do newslettera, który poinformuje  nas o produktach i wynikach głosowania. Nie jest to jednak konieczne do sprawdzenia, który z produktów został produktem tygodnia.

Promocja „Głosuj na Produkt tygodnia” to tylko jedna z ciekawych akcji sklepu Leroy Merlin.  Poza tym sklep budowlany oferuje m.in. program lojalnościowy DOM, czy podstawowe promocje setek produktów. Takie zakupy to ja lubię.

rabat

Źródło zdjęć: Polycart / Foter.com / CC BY

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *