Szwedzka solidność na patelni

By on 07.10.2011 in Inne

Szwedzka solidność na patelni

Każdy kucharz potrzebuje dobrej patelni, na której będą mogły powstać zdrowe i smaczne dania dla całej rodziny. Wybór na rynku jest ogromny i to nie tylko jeżeli chodzi o różnorodność rodzajów, ale także producentów.

Jednym z nich jest firma Skeppshult, której produktom warto się nieco bliżej przyjrzeć. Patelnie Skeppshult wykonane są z materiału, który równomiernie rozprowadza ciepło, dzięki czemu gotowanie staje się dużo łatwiejsze. Wklęsłe dno sprawia, że naczynie jest stabilne i „nie jeździ” po kuchence, utrudniając przygotowywanie potrawy.

 

Osoby stawiające zdrowie na pierwszym miejscu, zapewne docenią fakt, że patelnie Skeppshult są w całości naturalne, bez dodatku szkodliwych substancji. Ponadto są one natłuszczone olejem, co nie pozwala potrawom przywrzeć do dna.

To co szczególnie liczy się w dzisiejszych czasach to łatwość użytkowania, której nie można odmówić produktom wspomnianej firmy. Rączki naczyń są wykonywane z materiałów odpornych na ciepło, nie ma więc szans na poparzenie się gorącym uchwytem. I czyszczenie – nie jest może wielką przyjemnością, ale na pewno jest dużo łatwiejsze niż w przypadku innych patelni. Wystarczy tylko użyć czystej wody –  nie ma potrzeby stosowania detergentów. I podobnie jak garnki Skeppshult, oferowane przez firmę patelnię są po prostu bardzo eleganckie.

Każdy, kto gotowanie traktuje jako prawdziwą przyjemność, a nie przykry obowiązek doceni produkty, które choć droższe, znacznie poprawiają komfort gotowania. A osoby, które wierzą w skandynawską jakość chętnie przetestują, co nowego przygotowali solidni Szwedzi.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *