Projektujemy dziecięcy ogród marzeń

By on 06.05.2015 in Aranżacje, Dekoracja, Ogród, Urządzanie

Projektujemy dziecięcy ogród marzeń

O czym marzy każde dziecko? Za pewnie o przestrzeni ,w której będzie mogło się swobodnie bawić. Oto parę inspirujących pomysłów na wyposażenie ogrodu, tak by na twarzy naszych pociech zagościł uśmiech.

Huśtawka – nie zależnie od tego czy posiadamy córkę czy syna, huśtawka w pewnym kid-386642_1280wieku to najlepsza z możliwych rozrywek. Do wyboru mamy statyczne huśtawki metalowe lub też mobilne, które w można swobodnie przestawiać. Te ostatnie są przeznaczone dla najmłodszych. Nowoczesnej produkty wyposażone są w zabezpieczenia i wygodne siedziska (zobacz tu), dzięki którym zabawa jest bezpieczna i przyjemna dla dziecka.

Trampolina – element przeznaczony zwłaszcza dla starszych dzieci jednak komentarze użytkowników wskazują na to, że bawi nie tylko młodszych ale i osoby dorosłe (np. tatusiów). Trampoliny można zakupić w wielu rozmiarach. Tego rodzaju urządzenie może być świetnym sposobem zachęcenia dzieci do uprawiania sportów.

Mebelki ogrodowe – po co siedzieć w domu skoro można korzystać ze świeżego powietrza? Ustawiając mebelki na werandzie lub w ogrodzie, Twoje dziecko zyska możliwość odrobienia lekcji, rysowania lub też grania z rówieśnikami w gry planszowe będąc równocześnie na dworze. Czyż to nie idealny sposób na wyciągnięcie pociechy z domu?

Rabatka – Dawniej małe dziewczynki uczyły się wielu rzeczy, między innymi opieki nad roślinami. Dziś tego typu zajęcia zeszły na dalszy plan. Warto wprowadzić taki element do planu wychowania dzieci, gdyż dzięki uprawie roślin nauczą się wielu pożytecznych umiejętności a przede wszystkim odpowiedzialności i systematyczności, która ciężko przychodzi nowych pokoleniom.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *