Praca, z której nie będziesz chciał wychodzić

By on 31.03.2014 in Aranżacje, Urządzanie

Praca, z której nie będziesz chciał wychodzić

Dziś biuro to nie tylko pomieszczenie, w którym znajdują się biurka, komputery, szafy na zaopatrzenie i ekspres do kawy, to nie pokój z jasnymi ścianami i kilkoma zielonymi roślinami doniczkowymi, żeby było bardziej przytulnie. Współczesne biuro to szczyt architektonicznego kunsztu. Jego design pokazuje, że pracodawcy na pracowniku zależy, że troszczy się o jego samopoczucie i wspiera jego działania. Jeśli niektórym wydaje się, że chodzi tylko o odpowiedni kolor farby czy wygodne krzesło – jest w wielkim błędzie. Tutaj chodzi o więcej. Zobaczcie sami jak może wyglądać miejsce pracy.

53

Dużo światła, przestrzeń i kojąca zieleń – aż się prosi o zaparzenie kubka aromatycznej kawy i zjedzenie jakiegoś smakołyku. A nadwyżkę kalorii można spalić stepperze!

 2

Po co chodzić po schodach? Przecież z piętra można zjechać ogromną rurą. Oszczędność czasu i siły, a przy tym powrót do dziecięcych chwil na placu zabaw. Po takiej przejażdżce energia do pracy powraca.

 

3

Kto powiedział, że biuro musi znajdować się w centrum miasta, w budynku i to w dodatku w biurowcu? Można je umieścić w lesie i to do połowy pod ziemią. Zielone drzewa dookoła, cisza i spokój – w takiej atmosferze relaks trwa kilka chwil, a zmęczone pracą przed ekranem oczy regenerują się za każdym razem, gdy spoglądamy przez przeszkloną ścianę.

 

4

Trochę jak domek dla lalek, trochę jak kadr z filmu Andersona. Drzwi w kształcie angielskiej budki telefonicznej i pokój stylizowany na kajutę – kto by pomyślał, że w pracy można przenieść się do innego świata.

5

To nie park ani nowoczesny plac zabaw w galerii handlowej – to miejsce pracy. Firma spełnia dziecięce marzenia o domku na drzewie.

6

Toaleta wcale nie musi być nudna, co udowodnił Red Bull, stawiając na odważną mozaikę ścienną. Kontrowersyjna, ale niepowtarzalna.

7

Chwila odpoczynku od pracy? A możesz właśnie szukasz ciszy i natchnienia? Wejdź do relaksacyjnego „jajka”- prywatność gwarantowana.

 

8

Nie musisz pracować w wielkiej korporacji, aby Twoje miejsce pracy było stylowe i na tyle magnetyczne, aby przyciągać nie tylko pracowników, ale również klientów. Nawet z niewielkiego prywatnego biura można zrobić aranżacyjne arcydzieło.

9

Patrząc na te fotografie, można z całą stanowczością stwierdzić, że na efektywność i samopoczucie pracownika wpływa nie tylko atmosfera w zespole, ale również odpowiednia aranżacja wnętrza i sprofilowane gadżety. Taki entourage sprawia, że nadgodziny to czysta przyjemność. Ręka w górę, kto chciałby pracować w jednym z tych miejsc?

 

Artykuł powstał przy udziale biura nieruchomości Verso – www.verson.com.pl.

 

Źródła: technologie.gazeta.pl, www.domosfera.pl, www.luxlux.pl, www.luxclub.pl, www.newcreative.pl, pinterest.com.

 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *