Minibar – Maksikuchnia

By on 21.10.2014 in Aranżacje

Minibar – Maksikuchnia

Szukając funkcjonalnych inspiracji, warto zwrócić uwagę na ciekawe aranżacje w barowym stylu. Kto powiedział, że kuchnia musi być nudna i przewidywalna?Minibar nie jest już ekstrawaganckim dodatkiem, ale bardzo praktycznym i modnym sposobem na organizację przestrzeni kuchennej. Dla osób, które mają kuchnię łączoną z salonem barek jest idealnym rozwiązaniem. Wyposażenie kuchni powinno być zarówno praktyczne jak i efektowne – to zadanie możemy zrealizować właśnie poprzez zainwestowanie w domowy barek.

W sklepach spotkamy coraz więcej wysepek i wysokich stolików. Jeśli zechcemy, możemy także sami dobrać odpowiednie blaty kuchenne. Dobrym i niedrogim rozwiązaniem jest skorzystanie z typowych blatów, jakie stosujemy w powierzchni roboczej. Możemy zakupić gotowe stoliki, które są przycięte i gotowe do zainstalowania, lub poprosić stolarza by stworzył stolik według naszych upodobań.

Hokery, czyli wysokie krzesła, to w przypadku barowej aranżacji absolutna podstawa. W sklepach dostępne są zarówno skromne i wygodne siedziska, jak i istne designerskie bestie. Hokery są jak kobiece dodatki – niewielkie, jednak to właśnie one nadają charakteru. Jeśli mamy wnętrze pełne przepychu, warto je zrównoważyć spokojnymi stołkami. Jeśli zaś nasze wnętrze jest klasyczne, a chcemy dodać mu pazurków, ruszajmy w hokerską dżunglę. Kobieta zmienną jest, wnętrze także powinno. Dobierajmy więc hokery zależnie od okazji i chęci. Zamiast kupować nowe meble kuchenne, czasem wystarczy stylowa odmiana dodatków, oświetlenia i mamy wnętrze jak nowe.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *