Małe jest piękne – IKEA

By on 04.09.2011 in Urządzanie

Widzieliście już? Z pewnością każdy, kto szuka pomysłów i inspiracji na nowe aranżacje wnętrz, jest w trakcie remontu mieszkania czy po prostu, chce „odnowić” pokój, powinien zerknąć do nowego katalogu IKEA. Szczególnie, że to wydanie nietypowe.

Najnowsza kolekcja IKEA skierowana jest przede wszystkim do właścicieli średnich i małych mieszkań (więc nie ma co ukrywać – do większości z nas). Gotowe projekty, np. urządzenie kuchni, małych salonów czy łazienek w rozmiarze XS są niesamowitą inspiracją. W każdym z nich wykorzystane zostały produkty wyłącznie tej marki. I co bardzo ważne, nie jest tu priorytetem  jedynie sam efekt estetyczny.

 

IKEA pokazuje nam, jak minimalną przestrzeń wykorzystać maksymalnie. Jak za pomocą sprytnych rozwiązań, nietypowych schowków i specjalnie zaprojektowanych sprzętów czy mebli, zyskać więcej przestrzeni.

Ważne jest bowiem nie tylko to, aby samo mieszkanie wygadało dobrze, ale także – i przede wszystkim – aby każde z pomieszczeń było funkcjonalne.

W katalogu, z każdą kolejną stroną, otrzymujemy gotową propozycję na modne, wygodne i praktyczne wnętrza. Nawet mieszkanie o powierzchni 40m2 można zagospodarować w taki sposób, aby jego wystrój zapierał dech w piersiach naszych gości, był odzwierciedleniem naszej osobowości, a życie w nim zapewniało komfort na najwyższym poziomie.

Wszystko zależne jest od tego, jak „ty tu urządzisz”. IKEA udowadnia, że można i nie trzeba mieć wcale trzypokojowego, dużego mieszkania czy domu. Małe jest piękne!

Inspiracje dla małych pomieszczeń znajdziesz również tu: https://www.maxkuchnie.pl/

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *