Krótkie porady: 8 rzeczy, jakie powinny znaleźć się na Twojej działce cz.1

By on 12.05.2015 in Aranżacje, Dodatki, Ogród

Krótkie porady: 8 rzeczy, jakie powinny znaleźć się na Twojej działce cz.1

Wiosna kwitnie i coraz więcej czasu spędzamy na dworze. Jeśli jesteś właścicielem ogrodu bądź działki sprawdź czy na pewno posiadasz wszystkie podstawowe przedmioty ułatwiające prace.

Wertykulatory – kolejna przydatna rzecz – Wertykulator służy do wykonywania wkłuć w ziemi. Ta czynność przyśpiesza porost trawy, pomaga w nawadnianiu oraz sianiu. Do kupienia są wertykulatory mobilne oraz ręczne. Tego typu przedmiot jest porosty w obsłudze i zdecydowanie bardziej poręczny niż używanie tradycyjnych metod siania.

garden-hose-413684_1280Wózek na wąż – wąż ogrodowy jest niezbędnym elementem wyposażenia działki. Jeśli nie posiadamy automatycznych zraszaczy, musimy nawadniać cały teraz działki ręcznie a do tego właśnie potrzebujemy węza. Co zrobić, kiedy potrzebujemy przejechać z nim spory kawałek terenu. Do akcji wkraczają wózki. Dzięki ich zastosowaniu nie musimy nosić za sobą sprzętu do nawadniania terenu. Ta opcja sprawdzi się zwłaszcza, jako pomoc osobom starszym,

Organizer transparenty z narzędziami – prawie każda działka ma altankę a w co drugiej altance składowane są różnego typu rzeczy. Jeśli Twoja altana ugina się pod ciężarem narzędzi i różnego typu drobiazgi, warto zastanowić się nad kupnem specjalnych organizera, które ułatwią CI segregowanie i porządkowanie wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy.

Hamak – ostatni punkt dotyczy relaksu, którego przecież nie może zabraknąć na działce. Hamak to niebanalny element aranżacji, który jest w dodatku bardzo wygodnym sposobem odpoczynku. Można na nim leżeć lub czytać książkę, ciesząc się z pięknej pogody.

No Comments

Trackbacks/Pingbacks

  1. Krótkie porady: 8 rzeczy, jakie powinny znaleźć się na Twojej działce cz.2 | Piękne wnętrza - […] wracamy do tematu działek i naszego niezbędnika ( cz I dostępna jest tu). Sprawdź co jeszcze powinieneś wpisać na…

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *