Kobieca sypialnia!

By on 21.01.2015 in Aranżacje, Dekoracja

Kobieca sypialnia!

Chyba każda z nas chciała poczuć się choć przez chwilę jak prawdziwa księżniczka. Wbrew pozorom nie jest to trudne zadanie. Wystarczy odrobina chęci i pomysł, a nasza sypialnia może stać się miejscem relaksu, w której poczujemy się niczym prawdziwa bogini.

Umiejętnie dobrane dodatki i niewielkie odświeżenie pomieszczenia wystarczy by poczuć się w sypialni prawie jak w pałacu. Z królewskimi wnętrzami zdecydowanie kojarzy się bordowy oraz czerwony kolor. Możemy pokusić się o atłasowe zasłony w tej barwie. Bardziej odważne panie mogą zdecydować się na ściany w tych intensywnych kolorach lub specjalne dekoracyjne paski samoprzylepne, które idealnie ożywią i urozmaicą każdą, najprostszą nawet tapetę.

Jak na prawdziwą kobietę przystało w centralnym punkcie sypialni powinno znajdować się sporych rozmiarów lustro. Na ścianach warto zawiesić ciekawe obrazy lub zdjęcia w prostych antyramach. Wnętrze na pewno nie będzie prezentować się nudnie.

Jeśli mowa o dodatkach do sypialni, to warto również zaopatrzyć się w mnóstwo tak naprawdę niepotrzebnych, ale pięknie wyglądających bibelotów i szpargałów. Klimat w pomieszczeniu z pewnością stworzą dekoracyjne świece. Jeśli lubimy delikatny aromat, unoszący się w pokoju, warto wybrać ich zapachowe wersje. Jeżeli nie, postawmy na klasyczne świece w oryginalnych świecznikach.

Z pewnością przydadzą się również różnej wielkości wazony na świeże i sztuczne kwiaty. Obecnie nawet sztuczne rośliny prezentują się już naprawdę elegancko i gustownie, czasem trudno odróżnić jest je od tych naturalnych.

Pudełeczka, skrzyneczki i puszki będą idealne do przechowywania biżuterii czy kosmetyków. Tak pochowane przedmioty nie wywołają efektu chaosu w naszej sypialni.

Jeżeli lubimy świecidełka, to efektowna lampa z kryształków czy kolorowych szkiełek pięknie będzie komponować się z naszym wnętrzem. Poszczególne elementy abażura powinny delikatnie odbijać światło, co da wrażenie wyjątkowości pomieszczenia.

Nie zapomnijmy również o dużym, wygodnym łóżku i ozdobnych poduszeczkach na nim. Niby niewielki drobiazg, ale sypialnia z pewnością wyda się bardziej przytulna, elegancka,a przede wszystkim wyjątkowa i kobieca.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *