Dekoracyjne oświetlenie na weselu – inspiracje

By on 02.05.2015 in Akcesoria i Gadżety, Aranżacje, Dekoracja, Kolorystyka, Ogród

Dekoracyjne oświetlenie na weselu – inspiracje

Piękne zwoje tkanin, upięcia kwiatów, donice, skrzynie i gustowne dekoracje – wszystkie te elementy potrzebują stonowanej oprawy świetlnej. W wielu aranżacjach gra świateł odgrywa główną rolę w uwydatnieniu kwiatowych kompozycji. W dzisiejszych czasach oświetlenie stołu i parkietu nie wystarczy, dlatego dziś podpowiadamy jak osiągnąć efektowny charakter oświetlenia ogrodu i sali na zewnątrz.

Stworzenie spójnego systemu, który będzie w stanie nadać przestrzeni unikalny wygląd nie jest prostym zadaniem. Do tego celu wykorzystujemy wiele różnorodnych technik. W tym temacie możemy rozróżnić tzw. świetlne kurtyny, które sprawdzają się przy wejściach, filarach, gzymsach i elewacjach budynków. Kolejnym rodzajem światła są reflektory. Istnieje wiele typów reflektorów – jedne rozpraszają światła, inne z kolei są punktowe. Dzięki nim można doświetlić wybrane elementy aranżacji.

Jelaser-light-461515_1280śli zależy nam na dokładnym oświetleniu fasady, możemy wykorzystać specjalne lampy rzutowe, które rzucają snopy światła na ściany. Tego typu oświetlenie może być stałe lub też ornamentacyjne. Osoby poszukujące awangardowych rozwiązań mogą wykorzystać moc nowoczesnych laserów, które zapewnia rozrywkowy klimat. Lasery mogą emitować światło wielokolorowe lub też wyświetlać napisy i wizualizacje. Takie świetlne iluminacje stanowią znakomity sposób na uświetnienie uroczystości, pokazem. Za pomocą tego rozwiązania można doświetlić wejście do sali w bardzo indywidualny sposób.

Nie ma nic bardziej romantycznego niż klasyczny ogród pełen kwiatów i gry światła. Odpowiednio dobrane lampy, lampiony, świece lub też lampki czy też wiklinowe kule stwarzają niesamowitą aurę, która z pewnością uświetni tak ważną chwile, jaką jest zawarcie związku małżeńskiego.  (zobacz więcej) Tak zaaranżowana przestrzeń będzie idealnym miejscem na sesje Młodej Pary.

 

 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *