Jak w parę chwil zmienić styl wnętrza?

By on 07.05.2015 in Aranżacje, Dekoracja, Oświetlenie, Porady, Urządzanie

Jak w parę chwil zmienić styl wnętrza?

Męczy Cię chęć zmiany aranżacji? Pragniesz odnowić stare meble? Planujesz zmianę wystroju wnętrza? Oto kilka rad jak zmienić styl i poprawić estetykę przestrzeni za pomocą kilku detali.

aPoduszki – urządzając sypialnie lub salon wystarczy ułożyć parę poduszek w zdecydowanych kolorach, aby całkowicie zmienić klimat wnętrza. Stosując awangardowe wzory, możesz stworzyć nowoczesną stylizacje. Tak samo w przypadku narzut na łóżko, To rozwiązanie sprawdzi się zwłaszcza, jeśli chcesz zakryć mankamenty swojego łóżka. W tym wypadku zastosowanie narzutki w wybranej stylistyce odwróci uwagę od jej faktycznego charakteru.

Plakaty i Obrazy – obecnie w sklepach można zakupić wiele stylowych plakatów i obrazków, które wprowadzą unikalną atmosferę do Twojej przestrzeni. Jeśli nie chcesz kupować tego rodzaju produktów, możesz pokusić się o stworzenie ich samodzielnie poprzez wydrukowanie ulubionych obrazków i wklejenie ich do antyramy. To rozwiązanie umożliwi Ci stworzenie wnętrza w zgodzie ze swoimi zainteresowaniami

Ściany – wygląd ścian możesz w parę chwil zmienić przy pomocy szablonów do malowania (takich jak te). Jeśli pragniesz stworzyć finezyjne wzory w salonie lub sypialni dziecka, gotowe szablony ułatwią ci zadanie. Dzięki nim wzorem na ścianie będzie wykonany równo. Taka dekoracja jest prosta w wykonaniu i cieszy oko.

Lakiery – elementy drewniane mogą z powodzeniem zostać odnowione przy pomocy specjalnych lakierów, których właściwości pozwolą Ci utrwalić efekt. Tego rodzaju zabiegi nadadzą się zwłaszcza, jeśli zależy ci na uzyskaniu efektu rustykalnego wnętrza. W ten sposób możesz ozdobić schody, balustrady, meble i wszelkiego typu drewniane konstrukcje zarówno w domu jak i w ogrodzie.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *